Koupelna podle Feng Shui

Feng Shui koupelna, staré čínské umění Feng Shui nezapomíná ani na koupelnu. Většina lidí vnímá koupelnu jako prostor nezbytně nutný pro naši hygienu. Naučte se jí vnímat jinak.

Koupelna a wc by měly být oddělené, nebo jeden záchod navíc mimo koupelnu. Koupelnu umístíme do našich negativních směrů a vše špatné nám odteče pryč z domu. Pokud máme koupelnu v našem příznivém směru, dáváme do umyvadla kameny jako nápravu pro únik dobré energie. Je to naše očista, takže odtok starého je ze západu. Východ je nový, ráno a Západ je označován jako starý, večer.

Barvy koupelny dáváme podle světových stran, opět buď podporující barvu ( náš příznivý směr), nebo oslabující barvu ( náš nepříznivý směr ). To Vám zjistí odborný poradce, nebo si můžete spočítat sami, ale pozor. Jak si člověk může S s Feng Shui pomáhat, když špatně zaměříte, popletete číslo, můžete si také uškodit. V knihách je to kolikrát přeloženo různě a i občas ne moc správně. Knihy o Feng Shui jsou dobré, ale musíte vědět jaké. Doporučuji kvalifikovaný seminář, nebo poradce, knihy raději později, až si zjistíte kvalitní informace a naučíte se dívat na toto umění. Nebojte se okusit seminář, pak se budete hnedka rozhlížet správněji. Je těžké později napravovat koupelnu, stojí to mnoho peněz a kolikrát to ani pořádně už nejde.