Feng Shui studium
s certifikátem odbornosti

První seminář začíná 29. 4. 2017

Co Vás v kurzu čeká

Feng shui je určené pro všechny. Na kurzu se dozvíte, jak využít vědomosti
a zkušenosti shromažďované tisíce let v každodenním životě. Naučíte se, jak správně aplikovat principy a metody Feng shui tak, aby vám pomohly zlepšit důležité oblasti vašeho života, jako bydlení, vztahy, zdraví a kariéra.
Co vás čeká v 1. semináři
( 29.4. – 30.4. 2017 sobota, neděle 10.00 – 17.00 hod. )

Feng shui (Feng šuej) a jeho historie, Yin  Yang a jeho rozlišení, 3 dary, povaha 5ti prvků – elementů přírody a jejich charakter.

Škola tvaru pěti zvířat v přírodě.

Metoda Ba Gua (Pa Kua) jak s ní pracovat.

Rozlišení a přiřazení tvarů, barev k 5ti elementům, rozbory místností v interiéru a názorné ukázky.

Tabulka (mapa) Luo Shu, Qi (energie) její význam a kvalita.

Co vás čeká v 2. semináři
( 13.5. – 14.5. 2017 sobota, neděle 10.00 – 17.00 hod. )

Ming Kua – osobní číslo, výpočet, jeho vliv na prvky.

Aplikování Ming Kua do Ba Gua. Jeho vlivy, výhody, nevýhody, posílení, oslabení.

Ba Zhai (Pa Džáj ) posílení vlivných směrů v prostoru, oslabení špatných směrů v prostoru, jejich pomocné – nápravné, či posilující prvky.

Metoda Ba Zhai aplikovaná do 8 sektorů Ba Gua (Pa kua).

Práce s kompasem a jeho směry.

8 trigramů a jejich význam, s výkladem I-Ting (kniha proměn) a jeho 64 hexagramů.

Co vás čeká v 3. semináři
( 27.5. – 28.5. 2017 sobota, neděle 10.00 – 17.00 hod. )

Letící hvězda a její vliv roku, na hlavní vstup Ming Tang (vstupní prostor).

Využití a její výpočet s případovým řešením, časové cykly a jejich význam.

Roční aktivace Letící hvězdy na vstup.

8 trigramů a jejich význam, s výkladem I-Ting (kniha proměn) a jeho 64 hexagramů.

Co vás čeká v 4. semináři
( 10.6. – 11.6. 2017 sobota, neděle 10.00 – 17.00 hod. )

Zahrada Feng Shui (Feng Šuej) – umístění kamenů, jezírka, potoka, fontány, cesty, květin.

Investiční zahrada Feng Shui (Feng Šuej) a její zhodnocení v čase.

Zdravý dům Feng Shui (Feng Šuej) – interiér, exteriér, materiály, barvy, nábytek Feng Shui.

Rekonstrukce nebo nový dům ? Kdy a jak se rozhodnout.

Jak ušetřit náklady, snížit spotřebu energií, bydlet kvalitně – funkční bydlení, stavět výhodně, ale hlavně zdravě.

Co vás čeká v 5. semináři
( 24.6. – 25.6. 2017 sobota, neděle 10.00 – 17.00 hod. )

Teorie 5-ti prvků v Tradiční čínské medicíně, orgánové hodiny, diagnostické metody.

Meditace a její Qi (Čchi).

Partnerské vztahy: osobní – proč si lidé nerozumí, jak se mají domluvit. Pochopení lidského myšlení a řeči.

Co vás čeká v 6. semináři
( 9.9. – 10.9. 2017 sobota, neděle 10.00 – 17.00 hod. )

Jak postupovat v praxi při poradenství Feng Shui.

Závěrečné zkoušky – prezentace vlastního projektu + ústní zkoušky na předem zadané otázky.

Po účasti všech seminářů a složení zkoušek obdržíte certifikát profesionálního poradce Tradičního čínského Feng Shui.

Naše Feng Shui prostory pro výuku

Cena Feng Shui kurzu

Cena je 6x 2980 + DPH

Lektor, který Vás provede tradičním učením Feng Shui

Robert Haluska. Feng shui je má životní cesta, naplnění, styl života.

Stále jsem hledal smysl ke všemu, životní cestu a směr jakým se vydat, důvod bytí. Viděl jsem ve všem stálé otazníky, na které mi nikdy nikdo nebyl schopen odpovědět.

Chtěl jsem začít stavět dům, ale nějak jinak, s důvodem a smyslem, zdravý, funkční. Přečetl  jsem si někde na netu o Feng Shui, které mě okamžitě pohltilo. Ještě nebyly ani knihy, sehnal jsem jednu, alespoň něco. Ale stejně podle knížek se Feng shui člověk nenaučí. No a tak jsem začal vyhledávat nějaké vzdělávání. Studoval jsem v ČR, později v Americe, nakonec jsem potkal Asijského mistra orientálních zahrad Thenha Maie, který mne naplno zasvětil do tajů filozofie tradičního učení Feng shui a později jsme otevřeli Tradiční čínskou školu – Feng Shui Praha, do které Vás zvu na toto prastaré funkční učení, které letí napříč celým světem a je pro všechny.

Feng shui vyučuji  v ČR, USA a na Slovensku nyní spouštíme pobočku. Nádherná a naplňující práce je mi zároveň koníčkem.

V současné době vyhodnocuji správné nemovitosti i asiatům  v ČR a po Evropě (Německo, Holandsko, Španělsko), vyhledávám pro ně vhodné nebytové prostory pro podnikání, nebo realizuji stavby i rekonstrukce bytů, domů, bytových domů a zahrad. Podílím se na strategii obchodu s nemovitostmi, radím se vstupem na trh v různých odvětvích obchodu, ale rovnou i s výstupem z trhu (vše je o správném načasování nákupu a prodeje), ale také kdo s kým má  nebo nemá být případně společníkem ve firmě a proč. Harmonizuji celé firmy a jejich kanceláře se zaměstnanci. Konzultujeme i reklamy podle 5ti elementů. Takto uchopená reklama dovede lépe zacílit na budoucího zákazníka. Umíme zařídit obchod (Ming tang – vstupní prostor a interiér) ohledně rozmístění a cest v něm tak, aby se zákazník cítil lépe, v obchodě se mu více líbilo a více nakoupil. Ostatně velké společnosti feng shui (feng šuej) již dávno využívají. Např. Google, Apple, Samsung, Donald Trump, ale i McDonald’s podle feng shui vytváří cesty a své prostory.

Ve spolupráci nyní stavíme domy a bytové domy za účelem dalšího prodeje, děláme investiční zahrady a parky podle pěti elementů přírody. Vytváříme investiční příležitosti pro případné investory s velmi zajímavým zhodnocením a jistotou.

Co o nás říkají naši absolventi

 • O Feng Shui jsem se začala zajímat už před lety, kdy jsem si koupila svoji první knihu. Po přečtení první knihy mi přišlo hodně informace nejasných, tak následovala druhá a třetí kniha, ale i tak mi nedocházeli všechny souvislosti, a to mě přimělo se zapsat na kurz. Při hledání kurzu mi do oka padla Tradiční čínská škola Feng Shui. Každá hodina mi odhalovala souvislosti jednotlivých kapitol a obohacovala o nové poznatky. Robertovo povídání o aplikování teorie Feng shui do praxe mě utvrdilo v tom, že starověké čínské umění dává smysl. Byla jsem překvapená příjemným prostředím školy a velmi milým přístupem. Celé studium jsem si užívala v přátelské atmosféře s fajn kolegyněmi a profesionálním lektorem. Pevně věřím, že takto nabyté informace mi budou přínosem v mém osobním, ale i v pracovním životě.

  Šárka Konášová
 • Feng Shui som zatiaľ využila doma, tzn.: Doplnky do bytu prisposobené priestoru a elementom v nom žijúcich. Práca s doplnkami, na podporu, alebo oslabenie určitých zón v byte podľa potreby. Škola mi pomohla viac pochopiť sebe sama a ostatních.

  Vladimíra Boličková
 • Feng shui - čínská škola byla velmi inspirativní, byla zdrojem spousty informací, občas trochu překvapivých, ale rozhodně v pozitivním slova smyslu. Prospěla mi především v tom, že se lépe orientuji v čínské kultuře, v pohledu na jinou, odlišnou část světa, ale i obecně ve vlastních názorech a v pohledu na svět, který je okolo mne. Naučila mne vnímat krajinu a lidská obydlí novým způsobem, z jiného pohledu, než jsem byl dosud zvyklý. V mnohém mi potvrdila správnost názorů, které jsem na bydlení aplikoval dosud. Potvrdila mi, že principy feng shui jsou v mnohém použitelné bez ohledu na odlišnost kultury ze které pramení, ve srovnání s naší středoevropskou, ze které jsem doposud čerpal. Prozatím jsem aplikoval feng shui pouze na vlastní bydlení, ale očekávám, vzhledem ke své profesi, i využití v rámci dalších projektů. Rozhodně doporučuji Feng shui školu Roberta Halusky. Přinesla mi srozumitelnou formou odpovědi na mnohé z otázek, které se týkají výběru místa pro život a jeho přetvoření v domov, prostoru pro podnikání a celé řady souvisejících i nesouvisejících témat.  Samozřejmě i celý tým byl inspirativní a bylo mi potěšením trávit se všemi těch několik málo víkendů. Honza Mutl

  Honza Mutl
 • Škola mi pospojovala kusé informace, které jsem se dočetla v knihách. Feng shui mě přitahovalo, ale často se v tisku objevovala věta: použití je složité, není možno jednoduše ... Ve škole jsme si vysvětlili tabulky, značky.... Obsah přednášek byl dalším kusem skládanky do toho, o co se zajímám. Baví mě používat barvy a tvary. Nápravy jsem načrtla příbuzným (děti, rodiče) a kamarádům. Navrhovala jsem i kanceláře, najednou mi chyběla možnost to s někým probrat. Člověk, který mě o návrhy požádal byl architekt a konzultaci s ním bych přirovnala k diskusi lékaře a léčitele :-) . Před týdnem naši skupinku kontaktovala Magdalena (9), s prosbou o pomoc s přestavbou její chatičky. Domluvila jsem se s ní a ve čtvrtek odpoledne se jedeme na Slapy podívat. První vlašťovka třídní spolupráce. O škole vyprávím těm, kteří projevili zájem o ní a feng shui slyšet. Proč? Byla první a nezklamala mě. Jen bych potřebovala setkání absolventů - jednou za půl roku - oprášit a doplnit co člověk nepobral, zapomněl...udělat si pár domů pod Tvým odborným dohledem... Martina Slavíková

  Martina Slavíková
 • Feng shui nám ukázalo nový pohled na svět a na život v něm, víc se zabýváme svými pocity a necháváme se jimi vést, protože už víme, že prostor kolem má na nás velký vliv. Feng shui využíváme v zařizování našeho domova, každému ze synů se snažíme vytvořit prostředí na míru (lepší spánek, soustředění na práci atd.) - a funguje to! Smítka Jiří

  Smítka Jiří
 • Škola byla naprosto úžasná. Díky ní jsem se dověděla spoustu nových věcí, které jsem ihned uplatnila ve svém životě. Již po krátké době jsem pocítila zlepšení ve svém životě a to na všech frontách. Kromě nových informací jsem poznala nové lidi, se kterými jsem nadále v kontaktu a jsem za ně ráda. Feng shui jsem využila ve své domácnosti a kanceláři. V domácnostech rodinných příslušníků, v novém bytě u kamarádky, v novém domě u další kamarádky, která právě staví a při spolupráci s architektem, který připravuje projekt pro kamaráda. Dále při styku s klienty v řešení otázky mezilidských vztahů. Velmi doporučuji Feng Shui školu Roberta Halusky, jak říkám, takové věci by se měly učit na střední škole. Feng Shui může pomoci a změnit spoustu životů k lepšímu, šťastnějšímu a spokojenému žití :-) Jitka Roubíčková

  Jitka Roubíčková
 • Příjemné prostředí rodinného domu, atmosféra klidu,pohody, přátelské  vztahy a pocit výjmečnosti vaší osoby, to vše v čínské škole zažijete. Díky ní se vám poodkryje opona čínského vědění. Čínská škola byla interaktivní, objevujete s ní nový svět,zažíváte nové zkušenosti.Je to nabídka, ochutnávka, zaujme, pobaví, jasně a stručně se dozvíte vše ,co potřebujete. Zjistíte, že každá změna v životě je žádoucí a budete umět najít možnosti řešení. Osobně jsem využila feng shui především ve vztazích k druhým lidem. Na základě výpočtu jejich osobního čísla Ming Kua, vím jak zaujmout, překvapit,jak druhému člověku udělat radost. Pomáhá v jednání jak s nadřízenými tak podřízenými pracovníky, v soukromých vztazích. Člověk je tolerantnější, protože pochopí, že každý z nás má své typické povahové rysy, které když předvídáte, tak přiměřeně reagujete. Další poznatky jsem využila při vybavení kanceláře, pracovních prostor a domácností. Pokud hledáte výklad feng shui na míru, tak jste tu správně. Pro tohoto lektora je samozřejmostí přemýšlet o každém účastníku kurzu a nabídnout mu právě "to jeho". Jeho individuální a neotřelý přístup vám zaručí zážitek, na který hned tak nezapomenete. Rozsáhlé praktické zkušenosti a reakce na jednotlivé otázky vás rychle přesvědčí, že investice do tohoto kurzu byly správné. Během kurzu se dozvíte infomace,která na internetu ani nikde jinde nenajdete. Získáte celkový přehled o jednotlivých cestách feng shui a po které se nakonec dáte, bude záležet jen na vás. Hana Vitásková

  Hana Vitásková
 • S Feng Shui - čínskou školou jsem se poprvé setkal na víkendovém kurzu v létě. I přesto, že jsem o Feng Shui měl nějaké základní znalosti, mě tento víkend tak uchvátil, že jsem se ihned domluvil na celém studiu. Celé studium probíhalo v překrásném prostředí Moudrého domu a já jsem se na každý víkend velmi těšil. Celé studium mi pomohlo k tomu, že jsem mohl komplexně pochopit celé učení Feng Shui a hlavně si to názorně a v praxi vyzkoušet. Feng Shui jsem hlavně použil při rekonstrukci svého bytu. I když to někdy nebylo jednoduché, protože jsme museli dělat úpravy, které někteří řemeslníci nebyli schopni pochopit, jsem i tak rád, že mohu říct, že bydlím v bytě podle Feng Shui. Dále jsem Feng Shui využil při rekonstrukci masážního salonu mého kamaráda. Feng Shui dodalo salonu úplně jinou dimenzi a každý klient si toho ihned všimne. Tak pozitivní reakce od klientů jsme asi ani nečekali. Feng Shui - čínskou školu mohu jen vřele doporučit. Lektor Robert je naprosto perfektní a má o daném učení velký přehled, který dokáže předat. Tuto školu doporučuji všem, kteří se chtějí o Feng Shui dozvědět více. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že z knih se toho moc nenaučíte. Opravdu je lepší si to prožít a vyzkoušet na vlastní kůži pod vedením zkušeného lektora. A to takto škola úplně splňuje. Honza Ptáček

  Honza Ptáček
 • Na podzim roku 2012 jsem absolvovala studium na této škole. Probíhalo o víkendu v malé skupince. Robert nám dokázal zodpovědět všechny dotazy, kterými jsme ho zahrnovali. Myslím, že nebudu lhát, když napíšu, že nám všem ty společné víkendy scházejí. Získala jsem nejen odborné vzdělání v oblasti Feng Shui, ale i nové přátele. Vyučovaná témata na sebe nezbytně navazovala a neustálým (nenuceným) opakováním si každý vše lehce zapamatoval. Feng Shui využívám prakticky každý den! :-) Jakousi „úchylkou“ je počítání Ming Kwa (osobního čísla) snad všech lidí, co potkám .)) , abych věděla, s kým mám tu čest .) A samozřejmě jsem už poradila několika známým, kteří si zařizovali bydlení a jedné kamarádce při rekonstrukci kosmetického salonu. Určitě bych doporučila studium právě na této škole. Přátelská atmosféra a odbornost lektora jsou k nezaplacení. Získáte znalosti, které můžete hned využít. Po absolvování studia FS už nebudete takoví, jací jste byli doposud! :-) Michaela Slavíčková  

  Michaela Slavíčková
 • Co Ti dala Tradiční čínská škola Feng shui Roberta Halusky? Škola s Robertem byla pro mne velice inspirativní. Rozšířila mé obzory vnímání a chápání nejen lidí okolo mne, ale i mně samotné. Škola mi přinesla nový pohled a pochopení okolního prostředí a předmětů, které nás každý den obklopují. Velice mne obohatila, nejen obsahem učiva a znalostí, ale také vnitřně. 1. Využila jsi feng shui ve svém životě a kde všude například ? Ano. Ihned jsem si vypočítala elementy mých blízkých, tak abych věděla "s kým mám tu čest" a tak je lépe mohla pochopit :-). A musím říci, že to vše zapadlo do sebe. Krom toho si víc všímám směrů a jak na mě působí a je pravda, že Feng Shui také "zlehčilo" můj život, jelikož nyní i můj přítel je obeznámen s mými "špatnými" směry a tudíž nám to pomáhá zlehčovat životní situace, do kterých se dostáváme a místo hádek si z toho uděláme legraci :-). V kanceláři jsem si na základě Feng Shui přemístila květiny do vhodnější zóny a zjistila, že umístění mého pracovního stolu je v souladu s Feng Shui. A také Feng Shui aktivně používám při přípravě prezentací svých přednášek, vč rozložení přednášející místnosti. V únoru 2015 chystám dokonce 2h přednášku o Feng Shui ve firmě, kde pracuji. V bytě, kde bydlíme, v současné době předělávám chodbu dle Feng Shui a dále jsem přemístila několik věcí do vhodnějších směrů (př. 2 kameny jsem si utlumila svůj směr "hádek", na JZ mám 2 obrázky a další věci po 2 aj.). Dále jsem si koupila závěsy do ložnice, kde jsem prve žádné neměla, a skutečně se atmosféra a energie v místnosti změnily téměř k nepoznání.

  Marie Rychtárechová

Přihlásit se do školy Feng Shui

První seminář začíná za

 • 00 dní
 • 00 hodin
 • 00 minut
 • 00 sekund