Média

Televize

RADY PTÁKA LOSKUTÁKA

Investiční zahrada

Zavítejtes námi do krásné investiční zahrady podle Feng Shui. Je zde umístěn každý element přírody - dřevo, oheň, země, kov, voda. Feng Shui zahrada v sobě skrývá významnou symboliku a my vám ji s radostí prozradíme.

 

Feng Shui v Interiéru

Podívejte se na krásný interiér podle Feng Shui, který vychází z pěti elementů přírody. Prostor by měl pracovat pro nás a ne my pro něj. Podpořením pro nás příznivých energií v prostoru se budeme cítit lépe. Jak říká staré dobré pravidlo: Vnější ovlivňuje vnitřní a vnitřní zase vnější.

Rekonstrukce bydlení podle Feng Shui

V reportáži představujeme rozsáhlou rekonstrukci domu podle principů Feng Shui (Feng Šuej). Povídáme si o tom, co je to vlastně Feng Shui a jak jsme ho při rekonstrukci uplatnili.

Kancelář podle Feng Shui

Kancelář stavební firmy je dělaná podle 5 elementů a vytvořená přesně na potřeby majitele a zaměstnanců. Každý máme jiný směr pro jasnou mysl při práci a Feng Shui s tím umí pracovat. I v kanceláři si dokážeme podpořit příznivé energie, jakými jsou například hojnost, kariéra, finance a zdraví.

Feng Shui v dětském pokoji a ložnici

Feng Shui v pořadu Rady ptáka Loskutáka již po páté. V tomto díle na téma - dětský pokoj a ložnice. Dozvíte se, jak důležité je umístit správně dětskou postýlku i vlastní postel.

TV MŇAM

Dopolední vysílání - již 3x živě

Byli jsem již 3x hosté v dopolední relaci Život je fajn. Povídali jsme si o tom, co je Feng Shui, v čem a jak nám pomáhá. Na ukázku jsme přinesli i pár fotografií a dekorací. V dalším dílu jsme probírali, co je vnitřní mikroklima a jak můžeme bydlet zdravě. A v neposlední řadě, jak to pomohlo rodině, která si svůj dům podle Feng Shui upravila. Témat o čem by se dalo povídat je ve Feng shui nevyčerpatelně, tak se budeme těšit na další pozvání.

Rádio

ČESKÝ ROZHLAS - RÁDIO WAVE

Radio Wave

Můžete si poslechnout celý záznam společného rozhovoru Barbory Sedláčkové s Robertem Haluskou. Díky němu blíže poznáte filozofii a zásady Feng Shui. 

Tisk

INTERNET, NOVINY

Novinky.cz

Jak si vytvořit zahradu, tak aby se vám tam příjemně žilo? Kam a jak si nastavit jednotlivé prvky a jaký význam mají? To vše a mnohem více se dozvíte právě  v tomto článku.

InZlin

Seminář Feng Shui se pořádal i na Moravě blízko Zlína - v krásném prostředí Slušovic. A dokonce jsme se dostali i do novin. 

Hospodářské Noviny

V Hospodářských Novinách chtěli znát názor na stánky na Václavském náměstí. Jsem rád, že jsou obeznámeni s učením Feng Shui a oslovili mě, abych jim sdělil názor právě na tuto problematiku, a tak jste si mohli v Hospodářských Novinách pro Prahu v sekci Téma přečíst i můj názor.

Veletrhy

EXPO 2014

Expo 2014

Novinkou na veletrhu byla prezentace čínské školy Feng Shui pod vedením pana Roberta Halusky. Hlavním smyslem tohoto směru je nalezení rovnováhy a harmonie, kvalitě energie v domě. Tento trend pomáhá nejen při tvorbě designu domů, ale i při koupi či prodeji nemovitostí a parcel, vhodného rozmístění vybavení kanceláří apod.