Naše služby

Rádi tvoříme se smyslem a Feng Shui nám ho dává. 

Ponořte se do těchto tajů i vy. A změny se začnou dít.

Feng Shui pracuje s energiemi kolem nás. Díky tomu můžeme dopředu vědět, jak se nám kde bude žít.

Prozradí nám kde se dobře vyspíme a kde naopak vůbec, kde budeme lépe a efektivněji pracovat a oproti tomu na jakém místě nic nevymyslíme. Jak si zařídit své bydlení, kancelář, zahradu tak, aby nám tam energie proudila, co nejpříznivěji.

Prostor by měl pracovat pro nás, ne my pro něj.

Oblíbené je také firemní poradenství, kde vám pomůžeme odhalit potenciál jednotlivců, poradíme, jak s nimi správně komunikovat, čím koho motivovat.

Kurzy Feng Shui mají již dlouholetou tradici. Pomohli bydlet zdravě již stovkám našich studentů. Dozvíte se vše o energiích jak v bytě, domě, kanceláři, tak na zahradě - a to pomocí hned několika metod.

Dále probíráme typologii elementů, časování obchodu (vstup na trh a výstup z trhu) a mnoho dalšího. Ve víkendové škole Feng Shui klademe důraz i na převedení znalostí do praxe.

V našem unikátním Feng Shui kurzu pro makléře pochopíte, jak si lidé nemovitosti vybírají, jaké mají vnitřní preference a jak jim jít naproti s nabídkou.

Nabízíme také videokurz Feng Shui, kde výklad můžete sledovat z pohodlí vašeho domova.

Plánujete rekonstrukci domu, bytu či nebytového prostoru podle Feng Shui? Dokážeme Vám zajistit kvalitní přestavbu. Spolupracujeme i s odborníky na zdravé stavební materiály.

Zdravé bydlení podle 5ti elementů, podle Feng Shui.

V ložnici trávíme třetinu času, v práci trávíme třetinu času, a proto je důležité si zvlášť tyto dvě místa podpořit tak, aby energie fungovaly pro nás. Jak kvalitní spánek, tak efektivní práce je důležitá pro naše spokojené žití. Proto rádi zařídíme i vaší místnost dle vašich příznivých energií na míru.