Feng Shui 168

Jsme šťastni, že v Čechách se na nás s důvěrou obrací i asijská komunita a že můžeme pomáhat dokonce lidem, kterým je jejich učení vlastní. Děkujeme vám. 

10 let praxe

Zabýváme se zdravím Feng Shui bydlením. Navrhujeme domy, zahrady, interiéry. Vyučujeme celistvé Feng shui v naší Tradiční čínské škole. Radíme firmám se zaměstnanci, kde má kdo jakou přednost, rozvineme jejich potenciál, a tím přispějeme firmě k lepším výsledkům. Upravujeme kanceláře na míru daným osobnostem. Navrhujeme i napravujeme prostory pro podnikání, např. hotel, restaurace, potraviny, obchody se zbožím a celkově řešíme cesty v obchodě pro zlepšení prodeje. Pomůžeme s originalitou v reklamně a firemní identitě. 

8 důvodů proč nás oslovit 

Vyučujeme Feng Shui v ČR, na Slovensku a v USA

Zkušenosti a každodenní praxe

Komplexnost v řešení bydlení a obchodu

Učebna podle Feng Shui

Uděláme vaše bydlení originální

Zvedneme vaší firmu na vrchol a poradíme s načasováním výstupu a případným prodejem

Řešíme Feng Shui bydlení a obchod v ČR, Slovensku, Španělsku, Rusku, Ukrajině, USA, Německu, Holandsku, Řecku, Vietnamu

Robert Haluska

Stále jsem hledal smysl ke všemu, životní cestu a směr jakým se vydat, důvod bytí. Viděl jsem ve všem stálé otazníky, na které mi nikdy nikdo nebyl schopen odpovědět.

 

Jsme tu pro vás

Baví nás žít smysluplně s Feng Shui.

Robert Haluska
Robert Haluska
Zakladatel Tradiční Čínské školy Feng Shui, Lektor a poradce Feng Shui

Robert hned pozná, jak se vám v dané nemovitosti bude bydlet. Rád šíří znalosti o zdravém bydlení

Petra Žďárská
Petra Žďárská
Moderátorka, Feng Shui poradce

Petru můžete vidět právě teď online - a to na fengshui168.tv, kde najdete všechny videa z oblasti Feng Shui.

Petr Jančárek
Petr Jančárek
Grafik

Grafiku zvládá levou zadní a ještě hravě. Loga, weby, kampaně - to je jeho.

Média

Jsme rádi, že se krásné učení Feng Shui dostává do podvědomí. Děkujeme za možnost rozšiřovat naše znalosti dál.

TV

5 dílů o Feng Shui bylo uveřejněno v Rady Ptáka Loskutáka, již 3x jsme s radostí přijali pozvání do ranního vysílání televize Mňam.

Rozhlas

V Českém Rozhlasu na Rádiu Wave jsme si s Barborou Sedláčkovou v pořadu Automatky příjemně popovídali o Feng Shui. Záznam můžete slyšet i vy.

Tisk

Na novinky.cz nám vyšel krásný článek o orientálních investičních zahradách a psali o nás dokoce ve Zlínských novinách InZlin.

Reference

Jsme rádi, že i vám Feng Shui pomáhá!

O Feng Shui jsem se začala zajímat už před lety, kdy jsem si koupila svoji první knihu. Po přečtení první knihy mi přišlo hodně informace nejasných, tak následovala druhá a třetí kniha, ale i tak mi nedocházeli všechny souvislosti, a to mě přimělo se zapsat na kurz. Při hledání kurzu mi do oka padla Tradiční čínská škola Feng Shui. Každá hodina mi odhalovala souvislosti jednotlivých kapitol a obohacovala o nové poznatky. Robertovo povídání o aplikování teorie Feng shui do praxe mě utvrdilo v tom, že starověké čínské umění dává smysl. Byla jsem překvapená příjemným prostředím školy a velmi milým přístupem. Celé studium jsem si užívala v přátelské atmosféře s fajn kolegyněmi a profesionálním lektorem. Pevně věřím, že takto nabyté informace mi budou přínosem v mém osobním, ale i v pracovním životě.

Šárka Konášová

Škola byla naprosto úžasná. Díky ní jsem se dověděla spoustu nových věcí, které jsem ihned uplatnila ve svém životě. Již po krátké době jsem pocítila zlepšení ve svém životě a to na všech frontách. Kromě nových informací jsem poznala nové lidi, se kterými jsem nadále v kontaktu a jsem za ně ráda. Feng shui jsem využila ve své domácnosti a kanceláři. V domácnostech rodinných příslušníků, v novém bytě u kamarádky, v novém domě u další kamarádky, která právě staví a při spolupráci s architektem, který připravuje projekt pro kamaráda. Dále při styku s klienty v řešení otázky mezilidských vztahů. Velmi doporučuji Feng Shui školu Roberta Halusky, jak říkám, takové věci by se měly učit na střední škole. Feng Shui může pomoci a změnit spoustu životů k lepšímu, šťastnějšímu a spokojenému žití 🙂

Jitka Roubíčková

Feng Shui som zatiaľ využila doma, tzn.: Doplnky do bytu prisposobené priestoru a elementom v nom žijúcich. Práca s doplnkami, na podporu, alebo oslabenie určitých zón v byte podľa potreby. Škola mi pomohla viac pochopiť sebe sama a ostatních.

Vladimíra Boličková

Feng shui nám ukázalo nový pohled na svět a na život v něm, víc se zabýváme svými pocity a necháváme se jimi vést, protože už víme, že prostor kolem má na nás velký vliv. Feng shui využíváme v zařizování našeho domova, každému ze synů se snažíme vytvořit prostředí na míru (lepší spánek, soustředění na práci atd.) - a funguje to!

Smítka Jiří

Škola mi pospojovala kusé informace, které jsem se dočetla v knihách. Feng shui mě přitahovalo, ale často se v tisku objevovala věta: použití je složité, není možno jednoduše ... Ve škole jsme si vysvětlili tabulky, značky.... Obsah přednášek byl dalším kusem skládanky do toho, o co se zajímám. Baví mě používat barvy a tvary. Nápravy jsem načrtla příbuzným (děti, rodiče) a kamarádům. Navrhovala jsem i kanceláře, najednou mi chyběla možnost to s někým probrat. Člověk, který mě o návrhy požádal byl architekt a konzultaci s ním bych přirovnala k diskusi lékaře a léčitele 🙂 . Před týdnem naši skupinku kontaktovala Magdalena (9), s prosbou o pomoc s přestavbou její chatičky. Domluvila jsem se s ní a ve čtvrtek odpoledne se jedeme na Slapy podívat. První vlašťovka třídní spolupráce. O škole vyprávím těm, kteří projevili zájem o ní a feng shui slyšet. Proč? Byla první a nezklamala mě. Jen bych potřebovala setkání absolventů - jednou za půl roku - oprášit a doplnit, co člověk nepobral, zapomněl...udělat si pár domů pod Tvým odborným dohledem...

Martina Slavíková

Feng shui - čínská škola byla velmi inspirativní, byla zdrojem spousty informací, občas trochu překvapivých, ale rozhodně v pozitivním slova smyslu. Prospěla mi především v tom, že se lépe orientuji v čínské kultuře, v pohledu na jinou, odlišnou část světa, ale i obecně ve vlastních názorech a v pohledu na svět, který je okolo mne. Naučila mne vnímat krajinu a lidská obydlí novým způsobem, z jiného pohledu, než jsem byl dosud zvyklý. V mnohém mi potvrdila správnost názorů, které jsem na bydlení aplikoval dosud. Potvrdila mi, že principy feng shui jsou v mnohém použitelné bez ohledu na odlišnost kultury ze které pramení, ve srovnání s naší středoevropskou, ze které jsem doposud čerpal. Prozatím jsem aplikoval feng shui pouze na vlastní bydlení, ale očekávám, vzhledem ke své profesi, i využití v rámci dalších projektů. Rozhodně doporučuji Feng shui školu Roberta Halusky. Přinesla mi srozumitelnou formou odpovědi na mnohé z otázek, které se týkají výběru místa pro život a jeho přetvoření v domov, prostoru pro podnikání a celé řady souvisejících i nesouvisejících témat. Samozřejmě i celý tým byl inspirativní a bylo mi potěšením trávit se všemi těch několik málo víkendů.

Honza Mutl

S Feng Shui - čínskou školou jsem se poprvé setkal na víkendovém kurzu v létě. I přesto, že jsem o Feng Shui měl nějaké základní znalosti, mě tento víkend tak uchvátil, že jsem se ihned domluvil na celém studiu. Celé studium probíhalo v překrásném prostředí Moudrého domu a já jsem se na každý víkend velmi těšil. Celé studium mi pomohlo k tomu, že jsem mohl komplexně pochopit celé učení Feng Shui a hlavně si to názorně a v praxi vyzkoušet. Feng Shui jsem hlavně použil při rekonstrukci svého bytu. I když to někdy nebylo jednoduché, protože jsme museli dělat úpravy, které někteří řemeslníci nebyli schopni pochopit, jsem i tak rád, že mohu říct, že bydlím v bytě podle Feng Shui. Dále jsem Feng Shui využil při rekonstrukci masážního salonu mého kamaráda. Feng Shui dodalo salonu úplně jinou dimenzi a každý klient si toho ihned všimne. Tak pozitivní reakce od klientů jsme asi ani nečekali. Feng Shui - čínskou školu mohu jen vřele doporučit. Lektor Robert je naprosto perfektní a má o daném učení velký přehled, který dokáže předat. Tuto školu doporučuji všem, kteří se chtějí o Feng Shui dozvědět více. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že z knih se toho moc nenaučíte. Opravdu je lepší si to prožít a vyzkoušet na vlastní kůži pod vedením zkušeného lektora. A to takto škola úplně splňuje.

Honza Ptáček

Na podzim roku 2012 jsem absolvovala studium na této škole. Probíhalo o víkendu v malé skupince. Robert nám dokázal zodpovědět všechny dotazy, kterými jsme ho zahrnovali. Myslím, že nebudu lhát, když napíšu, že nám všem ty společné víkendy scházejí. Získala jsem nejen odborné vzdělání v oblasti Feng Shui, ale i nové přátele. Vyučovaná témata na sebe nezbytně navazovala a neustálým (nenuceným) opakováním si každý vše lehce zapamatoval. Feng Shui využívám prakticky každý den! 🙂 Jakousi „úchylkou“ je počítání Ming Kwa (osobního čísla) snad všech lidí, co potkám .)) , abych věděla, s kým mám tu čest .) A samozřejmě jsem už poradila několika známým, kteří si zařizovali bydlení a jedné kamarádce při rekonstrukci kosmetického salonu. Určitě bych doporučila studium právě na této škole. Přátelská atmosféra a odbornost lektora jsou k nezaplacení. Získáte znalosti, které můžete hned využít. Po absolvování studia FS už nebudete takoví, jací jste byli doposud! 🙂

Michaela Slavíčková

Příjemné prostředí rodinného domu, atmosféra klidu,pohody, přátelské vztahy a pocit výjmečnosti vaší osoby, to vše v čínské škole zažijete. Díky ní se vám poodkryje opona čínského vědění. Čínská škola byla interaktivní, objevujete s ní nový svět,zažíváte nové zkušenosti.Je to nabídka, ochutnávka, zaujme, pobaví, jasně a stručně se dozvíte vše ,co potřebujete. Zjistíte, že každá změna v životě je žádoucí a budete umět najít možnosti řešení. Osobně jsem využila feng shui především ve vztazích k druhým lidem. Na základě výpočtu jejich osobního čísla Ming Kua, vím jak zaujmout, překvapit,jak druhému člověku udělat radost. Pomáhá v jednání jak s nadřízenými tak podřízenými pracovníky, v soukromých vztazích. Člověk je tolerantnější, protože pochopí, že každý z nás má své typické povahové rysy, které když předvídáte, tak přiměřeně reagujete. Další poznatky jsem využila při vybavení kanceláře, pracovních prostor a domácností. Pokud hledáte výklad feng shui na míru, tak jste tu správně. Pro tohoto lektora je samozřejmostí přemýšlet o každém účastníku kurzu a nabídnout mu právě "to jeho". Jeho individuální a neotřelý přístup vám zaručí zážitek, na který hned tak nezapomenete. Rozsáhlé praktické zkušenosti a reakce na jednotlivé otázky vás rychle přesvědčí, že investice do tohoto kurzu byly správné. Během kurzu se dozvíte infomace,která na internetu ani nikde jinde nenajdete. Získáte celkový přehled o jednotlivých cestách feng shui a po které se nakonec dáte, bude záležet jen na vás. Hana Vitásková

Hana Vitásková

Co Ti dala Tradiční čínská škola Feng shui Roberta Halusky? Škola s Robertem byla pro mne velice inspirativní. Rozšířila mé obzory vnímání a chápání nejen lidí okolo mne, ale i mně samotné. Škola mi přinesla nový pohled a pochopení okolního prostředí a předmětů, které nás každý den obklopují. Velice mne obohatila, nejen obsahem učiva a znalostí, ale také vnitřně. 1. Využila jsi feng shui ve svém životě a kde všude například ? Ano. Ihned jsem si vypočítala elementy mých blízkých, tak abych věděla "s kým mám tu čest" a tak je lépe mohla pochopit :-). A musím říci, že to vše zapadlo do sebe. Krom toho si víc všímám směrů a jak na mě působí a je pravda, že Feng Shui také "zlehčilo" můj život, jelikož nyní i můj přítel je obeznámen s mými "špatnými" směry a tudíž nám to pomáhá zlehčovat životní situace, do kterých se dostáváme a místo hádek si z toho uděláme legraci :-). V kanceláři jsem si na základě Feng Shui přemístila květiny do vhodnější zóny a zjistila, že umístění mého pracovního stolu je v souladu s Feng Shui. A také Feng Shui aktivně používám při přípravě prezentací svých přednášek, vč rozložení přednášející místnosti. V únoru 2015 chystám dokonce 2h přednášku o Feng Shui ve firmě, kde pracuji. V bytě, kde bydlíme, v současné době předělávám chodbu dle Feng Shui a dále jsem přemístila několik věcí do vhodnějších směrů (př. 2 kameny jsem si utlumila svůj směr "hádek", na JZ mám 2 obrázky a další věci po 2 aj.). Dále jsem si koupila závěsy do ložnice, kde jsem prve žádné neměla, a skutečně se atmosféra a energie v místnosti změnily téměř k nepoznání.

Marie Rychtárechová

Díky Tradiční škole Feng shui Roberta Halusky jsem si uvědomil souvislosti, jak moc je důležitý vliv všech věcí, vliv prostředí i lidí okolo nás. Jak důležité je prostředí našeho bytu, domu, ve kterém se denně pohybujeme a skoro polovinu našeho života zde strávíme spánkem. Jak nás může ovlivnit nábytek, rostliny, barvy, tvary a třeba jen rozmístění věci, kterými se obklopujeme. Jak důležité je naše pracovní prostředí, kde pracujeme a které má přímý vliv na náš úspěch v zaměstnání či podnikání. Oblečení, jeho vzory a barvy, které nosíme i toto vše utváří náš úspěch či neúspěch v našich vztazích i životech. 1.Tradiční škola Feng shui Roberta Haluzky mi ukázala pohnutky a způsoby komunikace jednotlivých typů lidí dle jejich elementů podle Feng shui. Jak komunikovat, pochopit a jednat s jednotlivými typy lidí, toto vše mi denně pomáhá ve vztazích i při pracovních jednáních. Zrovna minulý týden mi volala má kamarádka a říká: "Představ si, dnes jsem měla takový strach, protože se mi najednou tak zrychlil tep a bušilo mi srdce, že to vypadalo pomalu na infarkt". No a shodou náhod je kamarádka v elementu Oheň, kde Oheň má svůj silný orgán srdce. Ale tím, že máme tendenci orgány našeho elementu přetěžovat, tak bychom měli dávat na své orgány velký pozor, zde právě na srdce, protože paradoxně mnoho lidí v elementu ohně umírá na infarkt. 2.Tradiční školu Feng shui Roberta Halusky doporučuji všem lidem, kteří hledají způsoby, jak si vytvořit harmonický domov, krásnou zahradu, právě hledají partnera nebo chtějí mít úspěch v zaměstnání, chtějí si přitáhnout nové příležitost do svého podnikání apod. Feng shui Vám může pomoci najít novou životní cestu, ukázat Vám ten správný směr, přitáhnout nového partnera, mít úspěch v práci a přitahovat ty správné lidi, které Vám pomohou ke splnění vašich snů i životních cílů nebo Vám Feng shui jen pomůže podívat se na svůj dosavadní život z jiného pohledu. Děkuji Robertovi za jeho jedinečný přístup a trpělivost, se kterou předává své zkušenosti

Roman Lhota

Vybrané fotografie ze závěru víkendové školy