Poradenství

Řešíme úpravy interiéru na míru, včetně firemní identity a marketingu. Harmonizujeme celé firmy a jejich kanceláře se zaměstnanci (školíme zaměstnance i majitele firem ve zlepšení komunikace se zákazníkem – velmi oblíbené).

Vytváříme koncepty reklam podle pěti elementů na míru. Reklama podle pěti elementů představuje ten nejúčinnější nástroj pro efektivní – 100% pokrytí cílové skupiny zákazníků.

Efektivně potlačujeme syndrom nemocných budov. Používáme japonský přístroj, který měří množství kyslíkových iontů (viz Nobelova cena za medicínu, rok 1991) v místnostech – interiéru. Nízká hladina těchto iontů má silně negativní vliv na zdraví.

Navrhujeme konkrétní řešení na míru jak pro bytové, tak i nebytové prostory.

Podílíme se na strategii nákupu a prodeje vhodných nemovitostí.

Vytváříme funkční návrhy interiérů v obchodech: rozmístění předmětů  – prodejní pulty, regály, dekorace a prodejních tras, aby se zákazník cítil lépe, v obchodě se mu více líbilo, déle se zdržel a více nakoupil. Nábytek na míru navrhujeme přesně podle energetických vibrací a parametrů čínské stopy.

Realizujeme ve spolupráci s architekty a několika stavebními firmami stavby a rekonstrukce bytů, rodinných domů, bytových domů a zahrad podle Feng shui principů.

Vyhledání/zhodnocení pozemku

Byt – zkontrolování bytu/náprava/ rekonstrukce

Dům – zkontrolování domu/stavba/rekonstrukce/výběr

Zahrada

Kancelář/open space

Kamenné obchody

Nebytové prostory

Firemní poradenství - zaměstnanci

Osobní konzultace

Marketingové a obchodní řešení

Jak probíhá Feng Shui poradenství

Prohlédněte si podrobné informace o harmonizace bydlení a zahrady, kanceláře, firmy, obchodu

Harmonizace bydlení a zahrad

Hledáte vhodný pozemek, stavíte dům, kupujete byt, rekreační objekt? Rekonstruujete dům nebo byt? Upravujete zahradu, terasu, budujete venkovní posezení pro přátele? Zjistěte předem, jak se Vám v novém domě bude dařit a jestli je pro Vás vhodný.

Chcete zlepšit Vaše stávající bydlení? Prozradit, kdo vlastně jste a kdo je Váš/e partner/partnerka? Potřebujete zlepšit Váš partnerský život?

Víte, jaké jsou silné stránky Vašich dětí? Využíváte opravdu maximálně svůj nejlepší pracovní směr? Je Váš domov zdravý? Víte, kde se Vám bude spát skutečně kvalitně?

Rádi Vám na tyto i další otázky odpovíme. Poradíme Vám konkrétní možnosti pro zlepšení kvality Vašeho života.

Poradenství může zahrnovat

Vyhodnocení pozemku pro bydlení, poradenství nad projektem.

Vyhodnocení příznivých a nepříznivých směrů, podpůrné doplňky pro šťastný vstup (Ming Tang), správné umístění ohně a vody (sporák a dřez), případné nápravy, podpůrné doplňky. Poradíme Vám, jaké zvolit barvy pro výmalbu, kam umístit postel, pracovní stůl. Pokud se plánujete stěhovat, navrhneme správné načasování, aby vše proběhlo v pořádku. Prozradíme Vám, v čem mohou vynikat Vaše děti, jaká škola by pro ně byla nejvýhodnější, doporučíme vhodné zájmové kroužky, které je budou bavit.

Orientační cena poradenství

garsonka       6 800 Kč

1+1                 6 800 Kč

2+1                 7 700 Kč

3+1                 8 600 Kč

4+1                 9 500 Kč

5+1                 10 400 Kč.

Zahrada je vždy řešena individuálně, dle velikosti a náročnosti klienta.

Vyhodnocení Vašeho pozemku pro bydlení a stavbu 2 000 Kč.

Oblíbené: rozbor typologie osobnosti: 1 osoba – 1 000 Kč.

Náklady na cestovní výlohy: po Praze zdarma, mimo Prahu 8,- Kč/km.

Harmonizace kanceláře

Chcete zlepšit svou komunikaci, kreativitu a zvýšit schopnost koncentrace? Pomůžeme Vám najít Váš nejvhodnější směr – nástroj pro úspěšné zvládání i těch nejnáročnějších úkolů. Prozradíme Vám, kdo vlastně jste a rozvineme Váš potenciál naplno. Víte, jak můžete efektivněji a zdravěji pracovat?

Naučíme Vás vnímat, slyšet, vidět, cítit a chápat řeč Vašich klientů, zaměstnanců i spolupracovníků pomocí všech smyslů Feng shui.

Otevřeme Vám brány ke zdokonalení formy oslovení i dosud nedostupných cílových zákazníků.

Poradíme Vám, jak efektivně reagovat na potřeby Vašich zákazníků.

Ukážeme Vám, jak reflektovat na měnící se trendy trhu.

 To vše a mnohem víc v souladu se staletími prověřeným učením Feng shui. Naše poradenství garantuje zlepšení kvality Vašeho života ve všech směrech.

Cena poradenství zahrnuje:

Vyhodnocení příznivých a nepříznivých směrů v kanceláři.

Ming Tang (vstupní prostor) – podpůrné doplňky / dekorace v souladu s cykly ročních proměn. Rozložení barev / výmalba.

Optimalizace umístění pracovního stolu, křesla, abyste seděli vždy v nejpříznivější pozici pro Vaši práci.

Pokud plánujete přestěhovat kancelář, pomůžeme Vám zvolit správné načasování, aby vše proběhlo v pořádku a Váš obchod vzkvétal.

Cena poradenství je 6 800 Kč.

Dále lze provést oblíbený typologický rozbor osob v kanceláři (zaměření na přednosti, talenty a schopnosti): 1 osoba – 1 000 Kč.

Náklady na cestovní výlohy: po Praze zdarma, mimo Prahu 8,- Kč/km.

Harmonizace firmy

Harmonizace firmy

Chcete zvýšit potenciál Vaší firmy a kontinuálně růst?

Potřebujete trvale zvyšovat efektivitu práce Vašich zaměstnanců tak, aby pracovali synergicky, byli více spjatí s firmou a tvořili stabilní a velmi výkonný tým?

Využívá Vaše reklama skutečně správné nástroje na účinné oslovení koncových zákazníků?

Rádi Vám pomůžeme nalézt ta správná řešení pro Vaši firmu. Naše poradenství zvýší úspěšnost Vašich obchodních jednání a pomůže Vám získat náskok před konkurencí. Zajistíme stabilitu, spokojenost a vysokou výkonnost Vašich zaměstnanců.

Vyhodnocení příznivých a nepříznivých směrů (světových stran), jejich vliv na Vás a zákazníky. Zaměříme se na vstupní – přechodový prostor do kanceláře (Ming Tang) tak, aby upoutal a zaujal Vaše zákazníky a garantoval, že se budou rádi vracet právě k Vám.

Poradíme Vám:

Jakou barvou vymalovat kanceláře.

Správné rozmístění zaměstnanců v kanceláři a vyhodnocení jejich nejlepšího směru pro práci, které povede ke zvýšení efektivity jejich práce.

Uspořádání jednací místnosti – kdo a kde má sedět při jednáních. Velmi vhodné pro zlepšení komunikace a rychlé reakce při jednáních s tím nejlepším dopadem na Váš obchod.

S nastavením Vašeho marketingu – optimalizace cílení na zákazníky podle pěti elementů.

S designem, příp.redesignem Vaší značky.

Při stěhování firmy do nových prostor – nejvhodnější načasování, aby vše proběhlo v pořádku a následoval růst.

S kompletním návrhem interiéru, včetně rozměrů nábytku podle parametrů čínské stopy, neboli nejlepší vibrace tvořené na míru přímo pro Vás a Váš prostor.

Změříme hladinu kyslíkových iontů japonským přístrojem NT-C101A v interiéru. Vzduch je nejdůležitější. Máte-li se cítit neustále odpočatí, rozhoduje o tom kvalita vzduchu (záporné ionty). Připravíme pro Vás řešení náprav na míru.

Cena poradenství je individuální a vychází z pohovoru s Vámi a rozsahu služeb.

Oblíbené: rozbor typologie zaměstnanců pracujících v kanceláři (v čem má kdo silné stránky a jak je využít): 1 osoba – 1 000 Kč

Náklady na cestovní výlohy: po Praze zdarma, mimo Prahu 8,- Kč/km.

Harmonizce obchodu

Chcete zvýšit své šance na úspěch?

Chcete více prodávat?

Chcete trvale navyšovat zisk?

Mít stabilní a spokojené zákazníky?

 Znáte přednosti Vašich zaměstnanců? Víte, jak by mohli prodávat efektivněji?

Pomůžeme Vám růst, kontinuálně růst. Pomůžeme Vám najít ta správná řešení vedoucí k úspěšné realizaci Vašich obchodů. Pomůžeme Vám zvýšit konkurenceschopnost.

Vyhodnocení příznivých a nepříznivých směrů, jejich vliv na Vás a Vaše zákazníky v obchodě, případné nápravy, podpůrné doplňky.

Vstupní – přechodový prostor do obchodu (Ming Tang). Pomůžeme Vám zákazníky upoutat a zaujmout.

Poradíme Vám, jaké barvy zvolit pro Váš obchod, aby Vám kontinuálně rostl zisk a zákazníci se k Vám rádi vraceli.

Navrhneme správné rozmístění regálů, polic a prodejních pultů a také pokladny v obchodě (jedna z nejdůležitějších věcí).

Zanalyzujeme Váš marketing a navrhneme efektivní zacílení na zákazníky podle pěti elementů.

V případě zájmu prodiskutujeme i možnosti redesignu Vaší značky.

Poradíme při řešení stěhování a výběru nových – vhodných prostor pro Vaše podnikání.

Cena poradenství je individuální a vychází z pohovoru s Vámi a rozsahu služeb.

Oblíbené: rozbor typologie zaměstnanců pracujících v obchodě (silné stránky a jejich využití pro Váš obchod): 1 osoba – 1 000 Kč.

Náklady na cestovní výlohy: po Praze zdarma, mimo Prahu 8,- Kč/km.

Pro domluvení schůzky mě prosím kontaktujte na:

telefonním čísle +420 606 168 168

od 9:00 - 17:00 ve všední dny pondělí - pátek

Nebo nám napište ZDE. My váš email budeme mít hned ve schránce.

Poradenství v akci

Podívejte se, jak poradenství pomáhá, kdo ho využívá a jak. To vše jsme pro vás připravili na několika videích. Máte možnost vidět kde a jak se staví/rekonsturuje podle Feng Shui. Doufáme, že to pro vás bude inspirací. 

Dům podle Feng Shui - Katy

Navštívili jsme bydlení naší studentky Katy z Tradiční Čínské Školy Feng Shui Roberta Halusky. Navštěvovala školu, před tím než začala stavět a vyplatilo se. Ústa domu, srdce domu, sporák a ložnice – to jsou nejdůležitější věci, na které bychom si měli dát pozor! Pozor bychom si měli dát i na umístění bazénu, či-li vody v zahradě. Pojďte se podívat, jak by to mělo být. V jakémkoli stylu se dá uchopit Feng Shui, ale má své zásady.

.

 

Rekonstrukce mezonetového bytu podle Feng Shui

Rekonstrukce bytu proběhla v mezonetovém bytu u Lukáše. Lukáš věděl, že jde bydlet zdravě a chtěl se dozvědět více. Jako první proběhlo poradenství a následně absolvoval i Tradiční Čínskou Školu Feng Shui Roberta Halusky, protože chtěl sám pochopit principy přírody. Podívejte se, jak rekonstrukce dopadla a jaké zdravé materiály můžete použít v bytě i vy.

Dům podle Feng Shui – Martin

Navštívili jsme Martina, který si postavil dům podle Feng Shui – využil, jak poradenství, tak sám si prošel 6 víkendovou školou. Už za chvilku se stěhuje, a tak jsme přišli zkontrolovat jeho rodinné hnízdečko a zeptali se ho, jak je spokojený s výsledkem.

Feng Shui v hrubé stavbě

Chcete stavět podle Feng Shui? Je to nejlepší vzít to pěkně od návrhů. Nápravy jsou sice silné, ale když si můžeme postavit, či zrekonstruovat dům či byt správně hned - je dobré toho využít. Jirka prošel školou, a ví, jakou má sílu stavět správně a zdravě. Prošli jsme se u něj ještě než se dílo dodělalo.

Honza doporučuje Feng Shui

Feng Shui 168 se stará o asijskou klientelu. Honza je toho příkladem. Ví, že funguje, a proto na Feng Shui nedá dopustit.

Feng Shui dům - Řepčice

Zděný dům, kde se od plánů počítalo s Feng Shui tak, aby energie proudily, co nejpříjemněji a na míru obyvatelům. Feng shui klade hlavní důraz na vstup, umístění postele, sporáku, krbu a dalších. Tento dům je ideální pro souznění elementů, kteří tam žijí díky podpoře jejich dobrých a oslabení jejich špatných směrů. Bydlete zdravě.

Stavebniny Beránek a jejich kancelář dle Feng Shui

V Plzni se nacházejí unikátní stavebniny Beránek, kde je široký výběr, příjemný a vřelý personál. A navíc jsou Feng Shui. Prozradíme Vám jak jsme řešili vstup, na podporu bohatství, a tak aby vítal všechny návštěvníky stavebnin. Kancelář majitele jsme uspůsobili k lepšímu jednání a také odstraňovali elektrosmog z místnosti.

I kanceláře zaměstnanců jsme upravili tak, aby se jim efektivněji myslelo a pracovalo lépe.

Rekonstrukce podle Feng Shui

Krásná ukázka, jak vypadá bydlení podle Feng Shui. Studentka Feng Shui Tradiční čínské školy Roberta Halusky si vytvořila nový útulný domov, a to tak, že si podpořila své dobré směry a oslabila ty špatné. Projdeme si všechny pokoje a povíme si, jak vypadá správné Feng Shui v bytě.

Jak probíhá poradenství

Zaznamenali jsme pro vás krátké video, kde se můžete podívat, jak probíhá poradenství. Procházíme jednotlivé pokoje, zhlédneme klady i zápory pro vás, vysvětlíme proč co a jak. 

Doplňky v akci

Poradenství zde již proběhlo. Následně chtěli v domě využít jednotlivých elementů na podporu kvalitnějšího bydlení - uvidíte proč a kam se umísťují kameny, křišťály, zvonkohra, solná lampa a další.

Pro domluvení schůzky mě prosím kontaktujte na:

telefonním čísle +420 606 168 168

od 9:00 - 17:00 ve všední dny pondělí - pátek