Realizace Feng Shui 168

Přemýšlíte o stavbě či rekonstrukci? Váháte jak svůj interiér oživit? Řešíme prostory na míru každému. Prohlédněte si naše realizace a nechte se inspirovat, jak proměnit i svůj prostor.

Realizovat Feng shui prostor znamená pracovat s ním tak, že podpoříme vaše příznivé energie tak, aby jste si harmonizovali jak kariéru, rodinné vztahy tak zdraví a seberealizaci. Feng shui má své zákonitosti potvrzené více než 4000 lety. Je dobré při naší investici řešit prostor se smyslem a nakládat s časem, naší energii i financemi moudře. Nakloňte si prostor tak, aby pracoval pro vás a ne vy pro něj. Využijte znalosti, které vycházejí z přírody a zjistíte, že jinak už byste stavět ani renovovat nechtěli. Feng Shui vám dá nový rozměr pohledu na prostor.

Při realizaci rádi zajistíme zdravé materiály za výhodnou cenu. Protože zdravé bydlení je pro nás velmi důležité. Spolupracujeme s firmou, která vyrábí perfektní hliněné omítky, které slouží až neuvěřitelně, co se týká správné vlhkosti našeho domova, firmou s přírodním kamenem, malíři a spoustu dalšími. Realizace zajišťujeme s případnou subdodávkou.

Relaxační studio

Relaxační studio krásy v Praze

Energetická proměna masážního studia a salonu krásy podle Feng Shui. Prostor je navržen tak, aby když jen vejdete na vás dýchla energie uvolnění a spokojenosti. Salon je tvořen ze 3 místností, které jsou využity ke  - kosmetické péči, masážím a pedikůře. Každá z nich je navržena, tak aby se tam majitelce dobře pracovalo a klientům nejlépe odpočívalo. Celý prostor je ze zdravých materiálů - dřevěná podlaha, Carbometum, křišťály, orgonity, hlinněná omítka. Prostřední cesta z kamínů značí pokračování - život plyne - je výrazným prvkem v salonu a nádherně se po ní chodí. Zlatá značí duchovnost, božství a také byla hlavní barvou v roce rekonstrukce. Zároveň je umístěna na stěny, kde je to dle Feng Shui příznivé i pro majitelku (oslabuje její špatné směry).

 

Podívejte se na jednotlivé kroky rekonstrukce zde ve videu

Kancelář

Kancelář v centru Prahy

Máte kancelář, ve které vám ale "něco" nesedí? Feng Shui kancelář dokáže podpořit a nastartovat váš byznys a podnikání, prostorem si můžeme přivést energie bohatství, zdraví, dobrých vztahů. Klienti a zákazníci se k vám rádi budou vracet.

Jak má správně vypadat Feng Shui kancelář máte možnost vidět právě v tomto videu

Rekonstrukce domu

Rekonstrukce domu za Prahou

Kdo pozná Feng Shui, už nechce jinak. Nejlepší je před začátkem stavby/rekonstrukce vědět o těchto pincipech a zahrnou je již do plánů. Feng Shui nám umí povědět, jak se vám tam bude bydlet. A když už máme tu možnost - bydlete zdravě a se smyslem. Samotné umístění na pozemku tvoří již 70% Feng Shui. Z vnitřních prostor je důležité, kde budete spát. Proto než začnete umísťovat skříně, je dobré vědět nejdříve, jaký směr je pro váš spánek nejvhodnější. Před stavbou či rekonstrukcí doporučujeme poradenství. 

 

Investiční zahrada ve Vietnamu

Investiční zahrada

Zavítejte s námi do krásné investiční zahrady podle Feng Shui. Je zde umístěn každý element přírody - dřevo, oheň, země, kov, voda. Feng Shui zahrada v sobě skrývá významnou symboliku. Asiaté znají hodnotu kamenů a stromů, proto neváhají při nákupu těch opravdu cenných. Zahrada je pro ně část krajiny umístěná na prostor naší zahrady, proto se snaží o téměř věrný popis krajiny s výraznou symbolikou řeky, rodiny a dalších prvků. K zahradě mají neuvěřitelný vztah a pouto.

Jak na investiční zahradu vám prozradí právě toto video

Dřevostavba podle Feng Shui

První místo v celorepublikové soutěži o moderní dřevostavby

Feng Shui je do každého interiéru i exteriéru. Společná práce firmy Lucern A Feng Shui 168 dopadla úspěšně. Na soutěži Dřevostavba roku jsme obsadili 1. místo. 

 

Záznam z předávání cen

Asijská restaurace Remember

Restaurace v centru Prahy

Remember je restaurace, ode vaří výborné tradiční vietnamské jídlo. Díky jeho oblíbenosti restauraci rozšířili, aby mohli usadit více návštěvníků. Jsme rádi, že jim daří. Feng Shui funguje. Na obrázku můžete vydět logo firmy vytvořené z rýže - velmi pracná a detailní asijská technika výroby obrazů. V restauraci najdete i obrys Vietnamu tvořený z malých rýžových misek s krásným příjemným podsvícením.

Realizace domu a zahrady v Praze

Názor na Feng Shui, jak ho vidí asiaté

Dům s krásnou investiční zahradou 

Honza na Feng Shui nedá dopustit, proto když vstoupíte do jeho domu, je vše jak má být. Ví, že energie mohou způsobit hádku, nebo naopak harmonii. A když to ví, není potřeba jednat jinak. Spolupráce s Honzou byla velmi příjemná a těšíme se z toho, že jsme mohli být součástí tak krásné práce na jeho domě a zahradě.

 

Jak jsme usazovali kámen na zahradu

Usazení investiční borovice

Stavebniny Beránek

Stavebniny v Plzni

Plzeňské firmě jsme pomáhali, jak s rozložením produktů na prodejně, dále v komunikaci se zákazníky, grafickým řešením loga, letáků i billboardů. Samozřejmě i oni si své prostředí chtěli zútulnit pomocí Feng Shui, a tak si upravili kanceláře pro sebe na míru.

 

Popis, jak vypadá prodejna a kancelář v plzeňských stavebninách najdete ve videu

Kancelář pražské stavební firmy

Kancelář firmy Nový domov Praha

Právě v této kanceláři jsme natáčeli Rady ptáka Loskutáka. Ve videu se můžete inspirovat, jak si zařídít příjemnou kancelář i vy.

Obchodní centrum - Fast Food

Fast Food v  Německu v Dusseldorfu

 

Asiaté ví, že když si předem zjistí, zda obchod, nemovitost, dům, či byt, je vhodný pro ně - bude se jim dařit, proto často lítám i na poradenství do zahraničí. Pokud by daný nákup pro ně vhodný nebyl, vůbec do investice nejdou. Až tak vědí, jak energie kolem nás jsou silné. 

Poradenství v Německu

Grafický obal rýže podle principů Feng Shui

Jamínová rýže

Barevnost grafického obrázku, jednotlivé elementy nejsou k sobě poskládané náhodou, ale mají v sobě ukrytý výrazný smysl. Podvědomě reklamu lépe vnímáme. V dnešní době výběru z několika obdobných produktů právě obal působí na naše smysly a následně i na to, pro který produkt se rozhodneme. Proto je důležité brát na Feng Shui principy zřetel. Pomáhá nám.

Kadeřnictví podle Feng Shui

Kadeřnictví Dominiky Haluskové

 

Kadeřnictví bylo ušité na míru elementu Dominiky. Přesně vybírané barevné elementy podporovaly její dobré směry. Kadeřnictví mělo i svůj čajový rituál, kdy se spolu kadeřnice s klientkou dohodli na typu účesu. Dominika umí i úžasnou masáž hlavy, která je velmi populární v asii, a proto asijské zákaznice chtěly chodit právě k ní.

Iron Gate Hotel and Suites - Praha 1

Recepce a pokoje v hotelu v Michalské ulici

Jak si zařídit a zlepšit recepci dle Feng Shui můžete vidět práve v hotelu Iron Gate. Pomáhali jsme jak vyjít vstříc asijské kientele - co mají v pokojích rádi a co ne. Hotel je historická budova a výrazné úpravy se tam dělat nemohly, ale i tak s pomocí Feng Shui určité energie ovlivnit můžeme.

Obchodní centrum Klecany

OC Klecany - Praha

 

V tomto developerském projektu jsme řešili rozmístění obchodů v dolní části budovy - jak rozmístit jednotlivé obchody a služby. Následně jsme navrhovali i  detailnější rozmístění regálů v potravinách. 

Směnárna podle Feng Shui

Směnárnu byste nečekali, že?

Každý obytný i nebytový prostor, zahrada, jezírko - vše můžeme vylepšit díky nasměrování energií. Zde jsme řešili, aby si lidi více všimli této služby v dané oblasti, dále vstup a rozmístění prostoru uvnitř. I zde se lidi mohou cítit příjemně. Feng Shui principy můžeme vyžít kdekoli.

Koučing dle Feng Shui

První na mistrovství světa v motocrossu

Pokud znáte element člověka a jeho aspekty, víte, kdo je - víte jak myslí, uvažuje. Proto k němu můžeme promlouvat jeho/její řečí. Podporovat ho správným způsobem a nasměrovat k úspěchu. Jana je toho důkazem. Miluje motocross a na Mistrovství světa v Motorossu poprvé vyhrála ZLATO! 1. místo je její a my ti ještě jednou moc gratulujeme.

Fitness podle Feng Shui

Příjemně si zacvičit můžete i ve Feng Shui fitness centru

Vždy se snažíme najít nejvhodnější cestu ke klientům  - tak aby se rádi vraceli, cítili se příjemně, měli radost po dobu, co cvičí a z toho vycházíme při přeměně strojů - vytváříme lepší cesty. Najdeme prostor pro lepší úmístění a vyhledáváme vhodné energie, tak aby se klienti cítili, co nejlépe. Také jsme podpořili směry majitelům, aby se také jim v tomto prostoru dařilo. 

Hotel Cvilín

Návrhy pokojů  a spa podle Feng Shui principů

Pokoje pro lepší odpočinek a spa pro relax podle Feng Shui zajisté návštěvníci ucení. Byla zde použita i ozdravná přísada Carbometum, jak v betonu, tak ve výmalbě. Carbometum má blahodárné účinky na naše tělo. Revitalizuje naše buňky, necítíme se tolik vyčerpaní a navrací nám energii do našeho tělo. Feng Shui a Carbometum tvoří spolu harmonický celek a vzájemně se příjemně doplňují.

Kancelář podle Feng Shui

Kancelář podle principů Feng Shui

Můžete si všimnout doplňků, které slouží na podporu jednotlivých energií. Jsou umístěny přesně tak, aby se tam skvěle pracovalo všem pracovníkům a navržena na míru majitele. Kulaté rohy u stolu jsou samozřejmostí. Květiny na podstaci, uklidňující plakát budhy - tady je práce radost. Doplňěním o vonné tyčinky, fontánu, a solnou lampu - vytváříme zdravý a harmonický prostor pro všechny smysly.

Feng Shui Restaurace

Feng Shui Restaurace - Praha

Restaurace podle Feng Shui - kde má být bar, kde toaleta, rozmístění stolů. To vždy je dobré řešit s Feng Shui. Bohužel fotku z prostoru nemáme, ale auto jsme potkali 🙂

Rekonstrukce domu podle Feng Shui

Rekonstrukce u Qui

Po zhodnocení slabin a předností domu, jsme navrhli dům přímo pro jeho rodinu - vstup podle muže, sporák podle ženy. Cesty k domu, počet schodů, tvar dveří - to vše podle Feng Shui. Pokud plánujete rekonstruovat, snažte se pracovat s Feng Shui - kyž už je ta možnost naplánovat nějaké změny - udělejte to chytře.